VELANO spol. s r. o.   Bezpečnostní, ochranné a dekorační okenní fólie

OCHRANNÉ - chrání před úrazem při nehodách - tříštění skla - střepiny (čiré i zbarvené se solárním efektem o tl. 50 - 150 m).

BEZPEČNOSTNÍ - zvyšují odolnost proti násilnému vniknutí do objektu, homologované Kriminalistickým ústavem České policie (čiré, naprosto průhledné o tl. 180 - 310 u)

SOLÁRNÍ - chrání vnitřní prostory budov a dopravních prostředků před účinky slunečního záření (zadržují sluneční energii až o 78 %), v provedení reflexivním i nereflexivním v několika stupních průsvitnosti a barevných odstínech dle použitého kovu - stříbro, bronz, měď, zlato, nikl, chrom, titan.

TERMÁLNÍ - snižují tepelné ztráty okenní plochou až o 33%, včetně účinků fólií solárních (v odstínu stříbro, bronz).PRIVÁTNÍ A SPECIÁLNÍ - zajišťují neprůhlednost skleněných ploch a plní speciální funkce okenních fólií (vytvářejí např. efekt mléčného skla).

Zdarma poskytujeme:

konzultace při výběru optimální fólie, posouzení vhodnosti jednotlivých typů fólií pro prosklenné plochy na konkrétních objektech v několika funkčních variantách

Jan Ptáček  Jan Ptáček * Informační Servis  (c) 2001